ua ru

Тротуари в Чернігові викладуть плиткою

Чернігівці хочуть аби тротуари вулиць Чернігова виклали плиткою.
На розгляд міськради надійшла петиція, у якій викладена така пропозиція. Про це повідомляє Управління ЖКГ на сторінці ФБ.
На думку автора петиції та громадян, що її підтримали, саме цей матеріал, на зразок європейських міст, підкреслить красу міста та буде практичним в експлуатації і догляді.
Управління ЖКГ, розглянувши дану електронну петицію, надало наступну відповідь.
У подальшому при розробленні проектно-кошторисної документації на об`єкти благоустрою буде враховано можливість заміни покриття тротуарів з асфальтобетону на тротуарну плитку. До робочих проектів, на яких розпочато капітальний ремонт та не завершено благоустрій тротуарів, буде внесено зміни.
Зауважимо, що, окрім даної петиції, до управління надходили схожі звернення громадян міста Чернігова з пропозицією використання тротуарної плитки на пішохідних ділянках вулиць.
Загалом ремонт тротуарів по вул. Гетьмана Полуботка, вул. Шевченка, вул. Івана Мазепи та вул. Рокосовського буде повністю завершено у наступному році. Затримка робіт пов`язана з необхідністю внесення змін в проекти. Також у процесі робіт з капітального ремонту планується облаштування пішохідних зон тактильною плиткою.