ua ru

Програма підтримки ОСББ

Як зміниться пропорція співфінансування?
Більше шести мільйонів гривень , які направлялися згідно з міською програмою на умовах співфінансування на капітальний ремонт будинків ОСББ та ЖБК використані повністю. При цьому число бажаючих взяти участь у програмі зростає, як і кількість ОББ у Чернігові.
У Чернігові у 2288 будинках діють ОСББ, одна приватна управляюча компанія на Шерстянці, а комунальні ЖЕКИ , фактично , теж виконують функції управляючих компаній і взяли під свою опіку будинки , які ще й досі зволікають зі створенням ОСББ. З моменту прийняття минулого року Закону про здійснення прав власності, в Україні змінилися правила гри на комунальному ринку. Але далеко не всі це ще зрозуміли, бо, навіть , у співласників багатоповерхових будинків є одна спільна проблема.
Про те на що варто розраховувати мешканцям будинків , які зрозуміли , що у них є власне житло і його якість залежить лише від них , обговорювали у міській раді з керівниками чернігівських ОСББ .
Тож на обговорення внесли зміни до програми сприяння створення ОСББ та підтримки ЖБК. У проекті бюджету на 2018 рік заплановано більше коштів на цю програму , але міська рада вийщла з пропозицією збільшити пропорцію співфінансування.
Пропозицію поставили на голосування. Більшість присутніх керівників ОСББ її підтримали. При цьому учасники зустрічі наполягали на включенні ОСББ до комплексних програм , які діють у Чернігові, з ремонту ліфтів , встановлення спортивних та дитячих майданчиків і асфальтування міждворових проїздів.