ua ru

Портрет солдата: очі, які бачили війну

Очі, які бачили війну.
У Чернігові відкрилася виставка „Портрет солдата”. До експозиції увійшли 40 світлин новітніх героїв України, що добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході країни. За словами авторки - журналістки й фотографа Вікторії Ясинської - ідея виставки виникла незабаром після початку війни.
«Виставка – це така ідея, яка виникла ще в 2015 році. Як вона виникла? Просто я фотографувала для інтерв’ю, серії інтерв’ю, документальні, скажімо так. Робила портрети хлопців, і через деякий час просто виникло розуміння, що можна зробити з цього те, що зараз є – виставкою», - підкреслила авторка.
Подивитися на світлини приходять й ті, для кого це не просто обличчя, а найближчі люди. Члени Громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», чиї близькі перебувають у АТО, або втратили життя на передовій, також прийшли подивитися на фотографії своїх рідних.
Виставка – це дуже гарно, потому що наша молодь ще не усвідомлює цю війну, каже родичка загиблого учасника АТО Катерина Бірюкова.
Не залишилась осторонь і молодь. На запрошення організаторів виставки завітали студенти навчальних закладів міста. Загалом кажуть, виставка дуже сподобалася. «На портретах зображені люди, які воюють за нашу країну».
Виставка триватиме в обласному молодіжному центрі до кінця листопада.
Новини по темі