ua ru

Вогнеборці в школі

Учні освоювали професію рятувальника.
Професію рятувальника освоювали діти з вадами зору. Урок пожежної безпеки пройшов не просто так, оскільки існує сумна статистика. З початку цього року через пустощі з вогнем на Чернігівщині виникло 300 загорань, внаслідок яких загинуло 45 та з травмами різного ступеня в лікарнях опинилося 100 дітей. Окрім роз’яснювальної роботи вогнеборці продемонстрували технічні можливості свого автомобіля, який виїжджає на виклики . Та аби вихованці мали можливість відчути на собі всі тонкощі професії , без примірки спеціального одягу не обійшлося.
Піротехніки в свою чергу ознайомили дітей з макетами снарядів. Останнього часу почастішали виклики громадян, які знаходять в лісових масивах, чи в себе на городі речі, які несуть смертельну загрозу, в більшості випадків це артснаряди та мінометні міни часів другої світової війни. Наразі знешкоджено більше трьох тисяч боєприпасів. Головний піротехнік Михайло Ільєв показав своє оснащення, яке необхідно для виконання роботи, дітей здивувала вага, яку потрібно переносити на собі.
Та не дивлячись на те, що робота не з легких і достатньо небезпечна, адже доводиться працювати в екстремальних умовах, діти , проявили зацікавленість до професії вогнеборця.