ua ru

Акторки облдрамтеатру – кращі на фестивалі жіночої творчості

У Ніжині закінчився XIII Міжнародний театральний фестиваль жіночої творчості імені Марії Заньковецької.
Свої творчі роботи на ньому презентували одинадцять театральних колективів з України, Білорусі, Румунії, повідомляють в облмуздрамтеатр ім. Т.Г.Шевченка.
Цьогоріч Чернігівський академічний облмуздрамтеатр запропонував до фестивальної програми прем’єрну виставу «Як боги впадуть – безпечно не буде» сучасного англійського драматурга С.Дімітрієвіч, поставлену молодим режисером В.Філончук в рамках реалізації мистецького проекту, запровадженого Британською радою в Україні.
Примітною ознакою цієї вистави, презентованої на фестивалі жіночої творчості, є абсолютне жіноче авторство в усіх складових цієї багатокомпонентної творчої роботи.
Рішенням журі XIII-го Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької за високу індивідуальну майстерність визнані лауреатами фестивалю і нагороджені дипломом у номінації «За кращий жіночий акторський дует» заслужена артистка України Наталія Максименко та артистка Тетяна Шумейко за виконання ролей матері та доньки у виставі «Як боги впадуть – безпечно не буде».