ua ru

Програма енергозбереження

Економія енергоресурсів в лікарнях міста.
Партнерство задля модернізації: за підтримки програми GiZ (за дорученням Федерального уряду Німеччини), у Чернігові продовжує втілюватися проект з енергоефективності. 7-го листопада провели навчальний семінар-тренінг для керівників чернігівських лікарень.
Проект "Енергоефективність у лікарнях" планується впроваджувати у Чернігові протягом 2-х років. Інвестиції зарубіжного партнера (а це 3 млн. євро) передбачають не лише забезпечення певних заходів з енергоефективності, а й технічну підтримку - проведення тренінгів, навчань та інших заходів .
Під час семінару мова йшла, зокрема, про важливість раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів, саме у медичних установах. З метою забезпечення такої діяльності, керівникам медзакладів подарували набори вимірювального обладнання для енергоменеджерів.
В місті існує також і своя програма енергозбереження, в рамках якої вже проведені певні заходи, зокрема, в медичних установах.
Загалом, навчальні семінари-тренінги триватимуть до 10-го листопада. У четверг планується візит до однієї з міських лікарень, де навчатимуть користуватися подарованими пристроями для моніторингу стану приміщення на енергоефективність.