ua ru

Молоді сім’ї зможуть купувати собі житло

Депутати міської ради на пленарному засіданні 24-ої сесії затвердили Програму молодіжного житлового кредитування в місті Чернігові на 2018 - 2022 роки. Розрахована вона на 5 років з фінансуванням у 15 мільйонів гривень. За ці кошти власним житлом планують забезпечити близько 25 молодих сімей. Нагадаємо, скористатися програмою молодіжного кредитування можуть особи, віком до 35 років, які перебувають на квартирному обліку. Для участі в програмі молода сім’я також має подати документи в Чернігівське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».
Розрахована вона на 5 років з фінансуванням у 15 мільйонів гривень. За ці кошти власним житлом планують забезпечити близько 25 молодих сімей.
Нагадаємо, скористатися програмою молодіжного кредитування можуть особи, віком до 35 років, які перебувають на квартирному обліку. Для участі в програмі молода сім’я також має подати документи в Чернігівське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».