ua ru

Перші вибори в громадах

Бій розпочався. 29 жовтня - перші вибори до об’єднаних територіальних громад.
Аграрна партія йде до всіх 201 ОТГ. Про це заявив лідер партії Віталій Скоцик під час прес-конференції у Чернігові. У 14 громадах нашої області, де також проходитимуть вибори, партія висунула 250 кандидатів у депутати і трьох претендентів на голів ОТГ - це найвищий показник по Україні.
Із 332 партій, які зареєстровані в Україні, на вибори йде п’ятдесят. За оцінками Громадянської мережі ОПОРА, Аграрна партія за передвиборчою активністю входить у трійку лідерів. Третя позиція у них і по місцевому самоврядуванню. Більше 4 тис. 200 депутатів працюють в районних і обласних радах.
Вибори 29 жовтня дають можливість обрати справжніх лідерів, які працюють для своїх громад. Свої шанси у виборах Аграрна партія розцінює високо. За словами учасників прес-конференції, серед їхніх кандидатів - люди, які вже працюють для своїх громад і знають їхні проблеми.
Віталій Скоцик повідомив, що незабаром у вищому керівництві партії очікуються кадрові зміни. Не виключає, що високу посаду очолить хтось із керівництва Чернігівської обласної партійної організації.