ua ru

Потяг Єднання України

Скільки активістів прибуло до Чернігова цього разу?
9-й потяг єднання «Труханівська Січ» курсує містами України. 19 жовтня о 14:00 він прибув до Чернігова. Два дні поспіль учасники акції перебували у Крутах, знайомились з історією Чернігівщини, садили дерева та брали участь у різноманітних іграх.
До Чернігова потяг єднання прибув вже третє. На пероні залізничного вокзалу їх вітали високопосадовці та талановита молодь міста. Для Вікторії поїздка у потязі єднання вже четверта. Першу свою подорож вона здійснила у складі театральної трупи університету.
50 учасників потягу єднання «Труханівська Січ» приїхали до нашого міста. Більшість з них у Чернігові вперше, тож сподіваються пізнати історію нашого краю. Проте, після дводенного перебування у Крутах у них вже є що згадати.
Всеукраїнський потяг єднання зібрав українців з різних куточків держави. Всі вони об*єднані спільною метою, підвищити рівень патріотичного виховання в кожній області та внести особистий внесок у розвиток сучасної історії.
Знайомство з історією Чернігівщини учасники акції розпочали в кіно-культурному центрі, де переглянули дві виставки «Війна, якої немає» та «Військово-польовий арт». У Чернігові гості перебуватимуть лише 1 день, а 20 жовтня вирушать до Вінниці.