ua ru

Дерев’яне мереживо – у світлинах

Виставка чернігівського фотохудожника Віктора Кошмала.
Будиночки з вишуканим різьбленням, красивими вікнами і дахами. Чернігівське мереживо рідного краю висвітлено у роботах фотографа Віктора Кошмала. Дерев’яні архітектурні прикраси збереглися крізь століття і радують око і донині.
17 жовтня у стінах музею-заповідника Михайла Коцюбинського відкрилася фотовиставка «Дерев’яне мереживо Чернігівського краю». Помічати прекрасне у буденному досить не просто, адже через заклопотаність та обмеженість у часі не встигаєш помічати деталі. Проте, колеги Віктора Кошмала запевняють, йому це вдається.
Світлини відображають дерев’яне мереживо від Семенівки до Радуля. Не залишився без уваги і Чернігів. Проте у місті таких будинків значно менше ніж у селі. Історичною знахідкою для фотографа було мереживо Радуля, адже там таких будинків вдосталь.
Чернігівське мереживо рідного краю представлено у 40 світлинах фотохудожника. Всі вони уособлюють рідний край і мають свій особливий орнамент. Під враженням архітектурних деталей і чернігівські шанувальники мистецтва.
Виставка робіт Віктора Кошмала "Дерев’яне мереживо Чернігівського краю" триватиме у музеї-заповіднику до кінця листопада.