ua ru

Спартакіада сильних духом

Спортивні змагання людей з обмеженими можливостями.
Незламність духу та віра у себе об’єднує людей з обмеженими можливостями. Вони не сидять вдома, а намагаються щодня ставати кращими. 14 жовтня у спортивній залі на стадіоні імені Гагаріна пройшла друга обласна спартакіада «Сильні духом" .
Паурліфтинг, баскетбол, шахи. А ще вправи з м’ячем . Усі види спортивних завдань підібрані так аби кожен учасник міг їх подолати. Для Ярослава ці змагання не перші, у минулому році він посів друге місце у змаганнях з шахів. Тож не покидає надію, цього року стати першим.
Не лише спортивний азарт та жага до перемоги обֹ’єднала учасників змагань, а й довгоочікуване спілкування з друзями. У великому дружньому колі вони збираються рідко, тож цінують такі зустрічі.
Вікових обмежень спартакіада не має, участь у змаганнях беруть як діти, так і дорослі. Більшість з них до спартакіади готувалася ретельно, вивчали техніку виконання вправи та відвідували тренування. 50 років Валерій Куц виховує видатних спортсменів Чернігівщини, зокрема тренує і дітей з обмеженими можливостями.
Наталія Варьоха участь у змаганнях бере вже вдруге, тож цього разу вона приїхала не одна, а разом зі своєю командою спортсменів-однодумців.
Учасники спартакіади запевняють, не дивлячись на власні фізичні обмеження, вони такі самі люди, як і всі інші. Живуть звичайним життям, захоплюються спортом та вірять у себе.
І хоча у спартакіаді будуть переможці та нагороди, конкурентів серед цих людей немає. Адже спільна мета проявити силу волі та показати свій нескорений дух сильніша за будь-які призові місця.