ua ru

Виселяють з квартири

Штурм дверей в оселю ветерана.
Сьогодні вкотре нові власники вибивали двері квартири ветерана війни Григорія Рикуша. До оселі дідуся вони прийшли з судовими виконавцями та дільничним інспектором. Поки журналісти спілкувалися зі стареньким, нова господиня разом зі своїм чоловіком намагалися ногами та ломом вибити двері.
Журналісти разом зі стареньким та його донькою саме перебували в квартирі, коли нові господарі намагалися потрапити до помешкання. За дверима відбувалися справжні баталії. Нові власники мали намір будь що увійти всередину. Довелося викликати правоохоронців. Коли ми врешті змогли вийти з квартири, побачили поліціянтів, нових господарів, громадських активістів та сусідів. Нова власниця Антоніна Прокудович показала паспорт, в якому дійсно є штамп прописки за цією адресою. Проте з’ясувати, коли та яким чином жінка придбала це житло, нам так і не вдалося.
Григорію Рикушу зараз 91. Раніше він мешкав у Коропі разом зі своєю дружиною, з якою на жаль так і не побрався офіційно. Цю квартиру вони придбали у 2002 році. Оформили на дружину. Дідусь навіть не був тут прописаний.
Спочатку на онкологію захворіла Марія Іванівна . Потім до лікарні потрапив і Григорій Свиридович. Саме в цей час дружина загадковим чином продає квартиру новим власникам за 93 тисячі гривень. Проте родичі кажуть, що ніяких грошей вони не бачили. Про аферу стало відомо, коли у грудні минулого року жінка померла. Нові господарі прийшли до помешкання та заявили про право власності на цю квартиру. З тих пір час від часу до старенького навідуються Антоніна Прокудович з чоловіком та намагаються будь що виселити його з квартири.
Судова тяганина між старими та новими власниками триває вже довго. Донька Григорія Рикуша Вікторія Демченко запевняє, що її батько має право проживати у цій квартирі, адже у судовій справі крапку ще не поставили. Однак про це судовому виконавцю невідомо.
Вікторія Демченко каже, що родина буде іти до кінця.
Новим власникам так і не вдалося потрапити до квартири. Після довгої розмови з правоохоронцями, вони пішли. 17 жовтня відбудеться чергове засідання суду у цій справі.