ua ru

Ситуація на кордоні

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.
На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль, повідомляють у Чернігівському прикордонному загоні.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
За незаконний перетин державного кордону затримано одну особу.
Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 6,9 тис. осіб та 1,8 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського потоку на 5%. Через державний кордон не пропущено 5 осіб, з яких 4 – незаконні мігранти та один громадяни Росії, якому заборонено в’їзд до України.
До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства притягнуто 7 осіб на яких накладено штраф 2320 гривень.