ua ru

Чернігів піднявся в рейтингу інвестиційної ефективності

За підсумками IІ кварталу 2017 року Чернігів посів 19–ту сходинку в рейтингу інвестиційної ефективності міст України, який складається рейтинговим агентством «Євро-Рейтинг».
Загальна оцінка інвестиційної ефективності Чернігова склала 148 балів, що відповідає середньому рівню (ineD). У порівнянні з результатами І кварталу 2017 року (131 бал) місто піднялося на чотири позиції, повідомляє прес-служба міської ради.
Такий же середній рівень мають українські міста: Харків, Черкаси, Житомир та Миколаїв.
Мета рейтингу інвестиційної ефективності - визначити, який результат від залучення інвестицій отримав той чи інший регіон.
Дослідження проводяться щоквартально по 22 обласних центрах України, без Сєвєродонецька та Краматорська і по 8 містах обласного значення: Олександрія, Бердичів, Біла Церква, Дрогобич, Ізмаїл, Кам'янське, Каховка, Кременчук. Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги).
Крім того, результати дослідження дозволяють оцінити інвестиційну привабливість міста - через зростання або зниження інвестиційної активності, а також є непрямою оцінкою ефективності діяльності місцевої влади по реалізації своїх соціально-економічних функцій.