ua ru

Художня виставка

Роботи чернігівської художниці та її учнів.
З понеділка чернігівці мають змогу помилуватися роботами чернігівської художниці та викладача міської школи мистецтв Ганни Матвєйцевої та її учнів. У бібліотеці технологічного університету відкрилася їхня виставка з п'ятдесяти різноманітних робіт. Спільною темою вони не об'єднані - Ганна Олександрівна просто відбирала найкраще.
Сама художниця відібрала для виставки всього декілька власних картин, залишивши основний простір для своїх вихованців. Більшість експонатів - це картини різних видів та стилів. Від портретів, намальованих олівцем, до акварельних натюрмортів. А ще тут є рельєфні скульптури. Здалеку їх можна сплутати з металевими чи керамічними, але насправді вони зроблені зі звичайного пластиліну.
Основний пласт робіт виконали художники-початківці віком 9, 10, 12 та 16 років. Причому для декого з них це вже не перша виставка.
Серед кількох десятків чернігівців, що завітали на відкриття виставки, знайшлися і звичайні поціновувачі мистецтва, і професійні художники - давні знайомі Ганни Матвєйцевої.
Ознайомитися з роботами вихованців міської школи мистецтв можна протягом місяця у бібліотеці ЧНТУ.