ua ru

Оновлений палац культури

Що змінилося в закладі?
Міський палац культури став більш комфортним для перебування артистів, глядачів та дітлахів, які займаються у студіях. У закладі тепер буде тепло, оскільки ще минулого року вдалося замінити систему опалення та вікна. На всіх 3- х поверхах завершили будування санвузлів, окрім загальних, які також планують найближчим часом ремонтувати. З"явилися кімнати гігієни біля гримерок, окремо для чоловіків і жінок , та там , де перебуває малеча.
Яскравий жовтий - для дівчаток і зелений - для хлопчиків. Раніше тут були приміщення, які здавалися в оренду ,каже Ірина Должикова , та було прийнято рішення їх повернути, аби зробити гарні умови для творчих діток. Приблизна сума, яку витратили на це, - 709 тисяч гривень . Крім цього, вдалося навести лад і з системою пожежної безпеки, та нарешті повністю убезпечити будинок культури від злодіїв та хуліганів.
У міському палаці культури встановлені камери відеоспостереження, які дають охоронцю знати, що відбувається у приміщенні та на вулиці біля закладу . Зробили це також за кошти міського бюджету. За власні - повністю облаштавули кімнату, де відбувається реєстрація шлюбу за годину. Тут все у білих тонах, які спонукають до романтики . До речі, саме в міському палаці культури на сьогодні зареєструвалися 300 пар. Для зірок ,які приїжджають у Чернігів з гастролями, відповідно до побутового райдеру почали створювати віп- гримерки, зробили душову кабінку з туалетом, пізніше будуть встановлені меблі. На думку Ірини Должикової , міський палац культури вже найближчим часом дійсно перетвориться на головний майданчик для проведення яскравих концертів за участі метрів естради.