ua ru

Свято молока у Чернігові

Фестиваль натуральної продукції виробників Чернігівщини.
Молоко, масло, сири, йогурти, закваски - це ще не весь перелік продуктів, які представили товаровиробники Чернігівщини на одному з масштабних щорічних заходів - фестивалі молока - 2017. Свято стартувало у Чернігові вже втретє, у міському парку культури та відпочинку розмістили свої намети відомі виробники молочної продукції. Чернігівцям пропонують натуральні товари на будь-який смак.
І дорослі, і малі охоче дегустують молочну продукцію , дітлахам більше до вподоби солодкі глазуровані сирки та йогурти, дорослим до смаку різноманітні сорти сирів.
Окрім молочної продукції свої товари презентують також й інші виробники Чернігівщини, зокрема на фестивалі можна знайти м’ясні, хлібобулочні вироби, цукерки, мед. Загалом - понад 30 підприємств пропонують споживачеві свою продукцію. За словами організаторів заходу - представників міської, обласної влади, фестиваль молока поступово стає традиційним - його головна мета привернути увагу населення до здорового способу життя, а також, аби всі знали, що Чернігівщина - не лише аграрний, а і молочний регіон.
Поки дорослі дегустують запропоновану виробниками продукцію та спустошують гаманці, дітлахи можуть розважитися.
В рамках фестивалю молока-2017 представники обласної влади привітали містян та вручили почесні відзнаки учасникам свята. Підтримували гарний настрій гостям фестивалю чернігівські виконавці.