ua ru

Мер зустрівся з ветеранами

Які теми обговорювали?
Ветеранів, учасників бойових дій другої світової війни з кожним роком в Чернігові залишається все менше. Більшість із них мають проблеми зі здоров"ям, та прикуті до ліжка ,та інвалідного візка. Але, хто ще має сили та тримається на ногах, кожного року на передодні свята Дня міста ,зустрічаються з міський головою.
Івана Оніщенко врятувало чудо. На війну він пішов 17 річних хлопцем, отримавши поранення тяжко захворів правцем , і його ледь не поховали живцем.Тепер у ветерана другої світової війни два народження, але той переод згадує з неабияким болем.
У Герарда Кузєцова відголосок тих часів, і до цього часу нагадує про себе. А тому пересуватитсь доводиться на милицях.
Пам"ятають наші захисники що тоді було у рідному Чернігові , німці знищували все довкола.
Повернувшилась Антоніна Степанівна у 79 році тоді Чернігів всже був відбудований. Та проводячи паралелі з тим періодом і до цього часу, ветерани кажуть Чернігів повністю змінив своє обличчя.
Та перевтілюватись місто тільки почало, запевнив мер міста Владислав Атрошенко, значні кроки зроблені зараз, але на наступний рік ще більше планів.
Хоча наш вокзал найкрасивіший серед інших міст України, але на думку керманича міста його потрібно трошки осучаснити. Спілкування Владислава Атрошенка з учасниками бойових дій тривало двого , піднімались важливі теми, які хвилювали присутніх, зокрема приведення до ладу давно забутих могил, та встановлення пам"ятних табличок на будівлях, де в часи бойових дій загинули тисячі людей , одим із таких місць є музично- драматичний театр.