ua ru

Собаки нападають на людей

У Чернігові вже є покусані.
Пішла в магазин за продуктами, а опинилася в лікарні з покусами стегна. Чернігівка Алла Дока проживає в районі Шерстянки, каже, біля торговельного центру побачила як велика собака зненацька пібігла до хлопчика та вчепилася в ногу. Вона не змогла стояти осторонь, пса відігнала і почала рятувати дитину.
Біля магазину окрім ціього собаки було ще двоє, які начебто чекали свою гоподарку, місцеву бабусю, котра їх підгодовує. З"ясувавши, що на ситуацію вплинути не можливо, Алла пішла додому та неушкодженою повернутися їй не судилося.
Швидка доправила Аллу до травматологічного відділення 2 міської лікарні. Головний лікар Володимир Фаль запевнив, що стан жінки задовільний.
Вакцина проти сказу є, кажуть медики, її достатньо як у лікарні, так і у аптеках , а от сиворотки проти правця, яку потрібно вводи у тих випадках, коли тварина кусає людину за кінцівки та обличчя , немає.
Постраждала тепер має слідкувати за собакою протягом 10 днів, якщо вона буде жива і здорова, то це добре, якщо вона помре, то потрібно негайно вводити вакцину.