ua ru

Суд над підлітками

Як пройшло перше слухання?
7 місяців минуло з моменту побиття 14- річної Поліни Малоштан, та ніхто із кривдників не покараний. На перше судове засідання, 6- го вересня, з"явились як сторони обвинуванення, так і потеппілі , до речі, окрім Поліни , постраждали ще дві особи. На розгляді була присутня і Юлія, яка товаришувала з Поліною і того дня першою отримала стусанів та пішла додому. Від розмови з журналістами вона відмовилась, з Поліною також не підтримує ніяких стосунків. Зауважила мама , Валентина Малаштон. Щодо самої потерпілої Поліни , то дівчинка каже, що через постійне лікування та стреси вона була змушена пропускати навчання , самопочуття і зараз у неї не найкраще- постійні головні болі та різко став псуватися зір.
Окрім проблем із здоров’ям дитина зазнала і великої психологічної травми, на цьому акцентує адвокат . Цькування та погрози зі сторони нападниць дали про себе знати.
Сергій Нестеренко каже, вибачень за цей час від жодної із дівчат, які привселюдно принижували та завдали фізичної шкоди Поліні, не було, батьки також не пропонували зустрітися аби вирішити це питання мирним шляхом, Потерпіла з самого початку налаштована йти до останнього, таку позицію розділяє і захисник. Отримати будь- які коментарі від обвинувачуваних і їх захисників, не вдалося, говорити на камеру вони відмовилися. Не почули і версії дівочих розбірок під час самого судового процесу, оскільки до розгляду конфлікту справа не дійшла. За відсутності деяких захисників прийнято рішення перенести засідання на друге жовтня.