ua ru

Фітнес-леді у Чернігові

Сезон літньої гімнастики на свіжому повітрі відкрито. Як долучитися до енергійних тренувань?
Ранкова гімнастика на свіжому повітрі – запорука міцного здоровя та гарного настрою. Місяць тому, у Чернігові стартував соціальний проект «Фітнес-леді», який збирає охочих займатися спортом на ранкові тренування.
 
Гімнастика активізує організм на весь день та насичує неабияким зарядом енергії. На заняття з кваліфікованим тренером до галявини на Валу приходять люди похилого віку і не тільки. Реалізувати проект «Фітнес-леді» вдалося за підтримки народного депутата Сергія Березенка.
 
Навіть у похмуру погоду любителі спорту із задоволенням приходять на заняття і беруть із собою домашніх улюбленців. Тренуються спортсмени два рази на тиждень, у вівторок та четверг з 10-ї ранку. І хоча проект має назву «Фітнес-леді», з радістю на тренування приходять і чоловіки.
 
Сезон літньої гімнастики на свіжому повітрі відкрито. Аби долучитися до енергійних тренувань бажаючим варто звернутися до громадської приймальні народного депутата України Сергія Березенка за адресою Магістратська 19 А і попередньо записатися на заняття.