ua ru

Грузинське село в Чернігові

Проект фестивалю "Одеса-Батумі фото дні" - на «Зеленій сцені».

На виставковому майданчику "Зеленої сцени" був представлений проект "Грузинське село" першої жінки - фотографа у пострадянській Грузії, кінематографа Натели Грігалашвілі. Авторка до Чернігова не приїздила. Виставку "Зеленій сцені" надав фестиваль "Одеса-Батумі фото дні". Замість звичайних фотографій чернігівці побачили роботи Натели Грігалашвілі виконані широкоформатним друком на полотні.

Натела Грігалашвілі-фотограф-самоучка. Її імя добре відоме в Грузії та за межами країни. Вона є володаркою премій міжнародних фотоконкурсів, а також премії Ройнішвілі "За внесок у розвиток грузинської фотографії". Персональні фотовиставки Натели проходили в Тбілісі, Відні, Берліні, Москві, Нью-Йорку, Батумі, Одесі. Минулого уік-енду ї в Чернігові.

За кожною фотографією ховається маленька історія людей, їхнє .життя у напівпорожніх, високогірних селах, які відрізані від навколишнього світу. Натела Грігалашвілі виросла у такій місцевості і багато років присвятила її дослідженню. Фотографія стала для неї способом зберегти звязок грузинського села із всесвітом.