ua ru

Учасницям дівочої бійки повідомили про підозру

Учасниці жорстокого побиття школярки в Чернігові не уникнуть кримінальної відповідальності.
Учасниці жорстокого побиття школярки в Чернігові не уникнуть кримінальної відповідальності. За фактом нанесення телесних ушкоджень органами досудового розслідування відкрито 3 кримінальні провадження. Про це сьогодні повідомив керівник Чернігівської місцевої прокуратури Сергій Розинка.
На сьогодні 5 учасниць бійки отимали повідомлення про підозру: 4- неповнолітніх та 1- повнолітня. Проте, одна з хуліганок не досягла віку кримінальної відповідальності - 14 років. Стосовно неї, за словами керівника прокуратури, буде скеровано клопотання до суду про застосування примусових заходів виховного характеру.
Загалом, за втручання прокурорів справу було перекваліфіковано на ч.2 ст.296 Кримінального Кодексу України тобто вчинення хуліганських дій групою осіб. Санкція - покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 4-х років.
Під час досудового розсідування було допитано 39 осіб в якості свідків, проведено 31 впізнання особи, 20 – слідчих експериментів, призначено 5 судово-медичних експериментів.
Досудове розслідування триває.