ua ru

Рада ветеранів АТО

Перші успіхи та проблеми організації.

4 місяці в  Чернігові діє рада ветеранів АТО. Підтримка учасників антитерористичної операції та членів їх сімей є пріоритетним напрямком її роботи. Створили 3 комісії: земельну, соціальну та бюджетну. Взимку 2017 року за активної участі членів ради були розподілені земельні ділянки між учасниками АТО та членами сімей загиблих у Чернігові.

Поза конкурсом ділянки отримали інваліди 1 та 2 групи та члени сімей загиблих. На даному етапі на ці ділянки розробляються проекти. Про перші успіхи та проблеми, які виникають ,члени ради розповіли журналістами на прес-конференції.  Загалом до її складу увійшло 19 організацій, зокрема представники 13 батальйону, танкової бригади і добровольчих формувань. Соціальний захист учасників бойових дій - теж у полі їх зору. Адже з цим теж є проблеми.

Соціальна комісія при раді ветеранів відзвітувала і про успішні зрушення у медичному обслуговуванні. Адже міська стоматологічна поліклініка за рішенням міської ради надає послуги ветеранам АТО безкоштовно або зі знижкою.

Бюджетна комісія створена на початку травня і лише розпочинає свою діяльність. ЇЇ головою став Ігор Бизган. Окрім допомоги у вирішенні різних питань ,рада ветеранів забезпечує і культурний відпочинок дітей з сімей учасників АТО. У разі необхідної допомоги або консультації її члени радять звертатися до них. Рада ветеранів АТО працює при чернігівській міській раді.