ua ru

Меморіал Захисникам України в Чернігові

Яким буде Меморіал Захисникам України, що планують встановити на місці колишнього пам’ятника Леніну, наразі ще й досі остаточно не вирішено. Чому?

Яким буде Меморіал Захисникам України, що планують встановити на місці колишнього пам’ятника Леніну, наразі ще й досі остаточно не вирішено. Нагадаємо, минулого року було оголошено конкурс на кращу проектну пропозицію із преміями у 4, 6 та 10 тисяч гривень. Однак архітектори міста зауважили, що призовий фонд занадто малий, аби досвідчені фахівці брали у ньому участь. Тому роботи надсилали переважно студенти. У лютому журі визначило переможця. Ідея студентки Київського національного університету будівництва і архітектури Анастасії Орищук сподобалась найбільше. Проте були деякі зауваження, які потребували доопрацювання.

Тож переможець не дослухався до всіх побажань та не надав оновлений проект. Тому члени архітектурного конкурсу, волонтери, матері загиблих героїв знову зібралися у мерії, аби визначитися : будувати меморіал за проектом переможця чи оголосити новий конкурс.

Проте члени журі так і не прийняли жодного рішення оскільки на засіданні були присутні не всі. Запланували зустрітися ще раз та запросити студентку, що перемогла в конкурсі.