ua ru

Ніч в історичному музеі

Що підготували для чернігівців організатори акції?

Чернігівський історичний музей імені Тарновського у суботу був вщерть заповнений гостями, адже у цей день тут відбулась акція "Ніч у музеї", вже п'ята в історії цього закладу.

Аби акція, що проводитсья раз на рік справила неабияке враження, музей виставив на огляд весь свій "арсенал". Наприклад, можна було подивитися на ті самі монети, які у квітні знайшли вихованці школи №24. Їм, до речі, за таку цінну знахідку дістався річний абонемент на відвідування музею імені Тарновського. А розпочав "Ніч у музеї" оркестр Чернігівського музичного училища.

Значну частину експозиції музею становили історичні зразки холодної та вогнепальної зброї. Тут є і класика на кшталт кулемета "Максим", і рідкісні експонати - наприклад, дуельний набір відомого чеського майстра Антоніна Вінцента Лебеди.

Представниць прекрасної статі зацікавили численні сукні 18-19 сторіччя, вершина моди Старого Світу, що через торговців потрапляли і до України.

Самим лише спогляданням "Ніч музею" не обмежилася: діяли майстер-класи іноземних мов та плетіння стрічок на хитрому пристрої "бєрдо".

Частинку екзотики до музею принесли гості з київського танцювального колективу "Іберика" Діана Чхаїдзе та Георгій Ананідзе, які потішили публіку запальним грузинським танцем