ua ru

Фестиваль танцюристів у Чернігові

Конкурс хореографічного мистецтва «Терпсихора» зібрав талановитих діток з усієї Чернігівщини.

Найкращі танцюристи з усієї Чернігівщини приїхали до обласного центру аби показати на що здатні. У літньому театрі міського парку культури та відпочинку розпочався обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Терпсихора об"єднує таланти".

Цього року вперше до конкурсу долучилися танцювальні колективи зі всієї області. Обмежень у віці немає, як і в жанрах. Це можуть бути сучасні танці, естрадні, народні тощо. У перший день змагань свої таланти продемонструють учасники з Чернігівщини, а у неділю виступатимуть міські колективи.

Дівчата з танцювального колективу "Калинонька" приїхали з Менського району. Народними танцями займаються вже давно. Аби показувати гарні результати, кажуть, треба багато тренуватися. Юні танцівниці зізнаються, що часто приймають участь у різних конкурсах та займають призові місця. Та попри це перед виходом на сцену все ж хвилюються.

Оцінювати конкурсантів буде фахове журі. Це досвідчені хореографи з Києва, Ніжина, тощо. Голова журі Юрій Тарасов каже, що рівень підготовки учасників надзвичайно високий.

Загалом за 2 дні конкурсу виступить близько трьох тисяч учасників. Кожен отримає диплом, пам"ятний значок, безкоштовні запрошення на атракціони у міському парку культури та відпочинку, а також можливість безкоштовно пограти у боулінг. А ще ,незважаючи на достатньо прохолодну погоду - задоволення від свята.