ua ru

Дорога до міського пляжу

Капітальний ремонт розпочнуть?

Незабаром розпочнеться пляжний сезон. Минулого року за кошти міського бюджету вдалося відновити пляж на Золотому березі. Проте, аби дістатися туди, чернігівцям необхідно подолати чималий шлях. Тому було прийнято рішення відремонтувати проїзджу частину вулиці Берегової, яка веде від школи мистецтв на Савчука до місця відпочинку, та продовжити рух громадського транспорту. Наразі розроблена уся проектна документація. Нова дорога, враховуючи специфіку грунту та нормативи, мала б бути завширшки більше 11 метрів з тротуарами, бордюрами та велодоріжкою. Проте така реконструкція викликала хвилю обурень в окремих громадських активістів. Свої зауваження та пропозиції вони висловили на засіданні виконавчого комітету в мерії.

Так, громадські активісти запропонували зробити дорогу вужчою з одностороннім рухом. Або ж взагалі довозити людей на пляж по вулиці Музейній і лише до дамби. Проте найбільше людей непокоїть, що разом з капітальним ремонтом дороги, на Кордівці незабаром може з"явитися цілий спортивний комплекс. Таку інформацію розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі громадська активістка Лариса Добриніна з посиланням на статтю в газеті "Весть". Міський голова підтвердив, що дійсно в районі Кордівки є недобудова, яку незабаром є наміри завершити.

Міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що питання капітального ремонту дороги потребує обговорення та наголосив , що буде враховувати інтереси більшості чернігівців.

Наразі ремонт дороги на вулиці Береговій поки що відклали. Міський голова наголосив, що не хоче вступати у протистояння з громадськими активістами. Тому попросив до 18 травня визначитися і внести свої пропозиції щодо цієї вулиці .