ua ru

Лицарський Хрест Добровольця

Волонтери готуються до церемонії нагородження добровольців Чернігівщини.

Третя церемонія нагородження добровольців Чернігівщини орденом "Лицарський Хрест" відбудеться 5-го травня у залі міського палацу культури. Вкотре, організаторами заходу виступили волонтерки "Жіночої Сотні Самооборони Чернігова".

Нагорода "Лицарський Хрест" з*явилася не так давно у Чернігові, представниці "Жіночої Сотні" зробиди цю народну відзнаку саме для бійців-добровольців. Жінкам допомогли втілити проект учасники спілки ветеранів Тернопільщини - військові, котрі воювали у АТО, вони розробили орден, який припав до душі чернігівським волонтеркам. Щоб отримати необхідні для церемонії відзнаки, "Жіноча сотня" збирає кошти самотужки.

Представниці "Жіночої Сотні" також повідомили, що для участі у наступній, четвертій церемонії, можуть подавати заявки усі бажаючі добровольці Чернігівщини та їх знайомі чи родичі. Звертатися жінки просять на сторінки волонтерського центру , або "Лицарський Хрест добровольця Чернігівщини" у соцмережі фЕйсбук. Церемонія "Лицарський Хрест", кажуть організатори, покликана не лише підтримати наших бійців та вклонитися пам*яті загиблих, а і допомогти молоді пізнати нову українську історію. Вхід на церемонію вільний.