ua ru

Троє чернігівців стали жертвами шахраїв

Усі жертви замовляючи товари через Інтернет, здійснили передоплату за товар, але продавці виявилися звичайними пройдисвітами.
Усі жертви замовляючи товари через Інтернет, здійснили передоплату за товар, але продавці виявилися звичайними пройдисвітами. Обдурені покупці звернулися до поліції.
По допомогу до правоохоронців звернувся житель Чернігова і повідомив, що став жертвою інтернет-шахрая. Чоловік вирішив придбати через всесвітню мережу рюкзак. Продавець затребував плату наперед, покупець погодився і перерахував йому 2300 гривень. Але як тільки гроші надійшли на рахунок зловмисника, той одразу перестав відповідати на дзвінки. Ясна річ, ніякого рюкзаку покупець не отримав.
Наступного дня за аналогічною схемою обдурили іншого жителя обласного центру. Той замовив на сайті мобільний телефон, здійснив передоплату в 3900 гривень і став чекати посилки, яка так і не надійшла.
Після Великодня в поліцію із заявою звернувся чернігівець. Він розповів, що вдень йому подзвонив невідомий і представився працівником банку. Самозванець переконав потерпілого, що його банківський рахунок заблоковано, а для подальшої роботи потрібно повідомити номер картки, код і термін дії. Дізнавшись реквізити, шахрай зняв з рахунку потерпілого 12500 гривень.