ua ru

Побиття підлітків: історія триває

Мама постраждалої Поліни розповіла як просувається справа.

Група підлітків, які вчиняли регулярне побиття дітей, не покарані й досі. Поліна Малоштан, яка від рук нападниць постраждала і не стала мовчати, а написала заяву до правоохоронних органів , лікувалася у дитячий обласній лікарні 4 дні, зараз проходить обстеження у столиці . Мама дівчинки Валентина Олександрівна каже, стан дитини лякає.

За словами мами, окрім фізичного болю дівчинка переживає страшний моральний тиск , погрози зі сторони підлітків, які вчинили кримінальний злочин, продовжуються і до цього часу, говорить Валентина Олександрівна.

Окрім цього маму в інтернеті охрестили алкозалежною , і тепер відносно неї йдуть перевірки . Зараз справою постраждалої Поліни займається адвокат Сергій Нестеренко.

Щодо однієї з головних фігуранток, яка брала учать у ток-шоу на центральному телеканалі, адвокат переконаний, що вибачення було нещирим, і це зараз підтверджується .

Справу відкрито за статтею 296, частина друга - хуліганство, вчинене групою осіб і тягне до 4 років позбавлення волі , є не достатньою для покарання, окільки висновків винуватці так і не зробили, кажуть правозихисники.