ua ru

Об’єднана територіальна громада

Які села увійдуть до неї?

Які села увійдуть до об"єднаної територіальної громади з центром у селі Киселівка Чернігівського району визначиться на цьому тижні. Як повідомила селищний голова Олена Ніколаєва, навколо Киселівки має об"єднатися більше п"яти з половиною тисяч осіб, а в перспективі до десяти тисяч. В селах, Боромики , Петрушин , Черниш та Терехівка в ці дні вирішують з ким будувати спільне майбутнє.

Саме децентралізація дозволить сільським громадам вирішувати власні проблеми, - вважає народний депутат України Максим Микитась. В рамках робочого візиту на Чернігівщину на зустрічах з мешканцями він намагався донести людям переваги створення ОТГ.

На часі в рамках ОТГ створення Центру з надання адміністративно- територіальних послуг у Киселівці, -запевняє Максим Микитась.Його відкриття дозволить мешканцям оперативно і без проблем та черг вирішувати питання які стосуються землі, пільг та отримання різних адміністративних послуг.

Цього року у Державному фонді регіонального розвитку на реалізацію проектів у сферах освіти, охорони здоров’я ,соціального захисту, транспортної інфраструктури, водопостачання , водовідведення, культури, спорту та енергопостачання передбачено три з половиною мільярда. ОТГ Чернігівщини можуть на ці кошти теж розраховувати.Заявляє Максим Микитась.