ua ru

Бійка підлітків - як вирішити проблему?

Резонансна подія з побиттям школярок у Чернігові набула широкого розголосу в країні. Її обговорюють представники влади, народні депутати, громадськість, а також центральні засоби масової інформації.
Резонансна подія з побиттям школярок у Чернігові набула широкого розголосу в країні. Її обговорюють представники влади, народні депутати, громадськість, а також центральні засоби масової інформації. Усі намагаються знайти причини такої недитячої агресії.
У місті ж мають зробити висновки і в подальшому працювати на випередження. Про це зазначив міський голова Владислав Атрошенко на сьогоднішній ранковій нараді.
«Треба подивитися, як у суспільстві сприймаються бійки у Верховній Раді. Це ганебні ілюстрації нашого життя, з який вочевидь, діти беруть приклади», - підкреслив мер. Аби подібних випадків більше не було, на його думку, в школах потрібно більш активно співпрацювати з дітьми схильними до таких речей. Працівникам поліції частіше відвідувати місця скупчення підлітків. Батькам і педагогам слід звертать увагу на те, що відбувається соцмережах, про що діти спілкуються, домовляються. Що врешті-решт є модним у їхньому середовищі.