ua ru

Шахраї ошукали черніговок на 150 тисяч гривень

Протягом минулого тижня по допомогу до поліції звернулися дев’ятеро постраждалих жителів області, семеро з яких – жителі обласного центру. Серед способів – вже традиційне «телефонне шахрайство», «Інтернет-шахрайство», афери з банківськими картками та «зняття порчі».
Протягом минулого тижня по допомогу до поліції звернулися дев’ятеро постраждалих жителів області, семеро з яких – жителі обласного центру. Серед способів – вже традиційне «телефонне шахрайство», «Інтернет-шахрайство», афери з банківськими картками та «зняття порчі». Про це повідомляють у ГУ НП в Чернігівській області.
Найбільші суми втратили дві чернігівки 1948 року народження , які повірили вигадкам шахраїв про нещастя з сином та наведену порчу. На порятунок власного нащадка літня жінка віддала нібито «приятелю сина» все, що в неї було: гривні, долари та навіть власні золоті прикраси. Всього на суму понад 25 тисяч гривень. А інша жіночка піддалася навіюванню про нібито наведену на її родину порчу і, щоб позбутися нещастя, віддала аферисткам 800 доларів, 800 Євро та ще й гривні на додачу. Всього шахрайська виручка склала понад 50 тисяч гривень.