ua ru

Суботник – був чи ні

Хто вийшов на прибирання у Чернігові?

Запланований на 8 квітня загальноміський суботник перенесли на інший день через несприятливі погодні умови. Проте дощ, який був зранку, не завадив людям вийти на прибирання . У міському парку культури та відпочинку з 9-ї години чоловіки та жінки зі своїм інвентарем все ж зібралися на толоку. Попрацювали недовго, але плідно. Кажуть, що погода не налякала. Хоча дехто не на камеру зізнався, що не знав про відміну суботника. Проте не шкодують, адже все, що запланували, зробити вдалося.

Начальник міського управління освіти Василь Білогура дуже вдячний своїм працівникам, що попри несприятливу погоду, прийшли і долучилися до прибирання. Каже, що дехто з освітян ще напередодні у неробочий час наводив лад у міському парку культури і відпочинку. Сам же, обіцяє, що долучиться до прибирання, коли буде визначена нова дата.

Не злякали примхи погоди і працівників навчально-реабілітаційного центру №2. Його очільниця Регіна Гусак каже, що невеличкий дощ для її колективу - це дрібниці.

Ми  пройшли по території парку, майже всюди лежать купи сміття, яке по-троху вивозять комунальники. Звичайно, поки що прибрано не скрізь.

Інформація про відміну суботника сьогодні зранку в телефонному режимі передавалася через профільні управління міської ради керівникам міських закладів, організацій та установ. Сам же суботник, який так і не відбувся, ймовірно проведуть після Великодніх свят. Нова дата буде обрана та оголошена пізніше.