ua ru

Обурення зростає

Яке продовження отримала історія з бійкою чернігівських підлітків?

Подія, що сталася у центрі Чернігова вразила недитячою жорстокістю всю країну. З кожним днем ситуація з побиттям восьмикласниці Поліни набирає обертів. Після оприлюднення відео у соц.мережі стали відомі імена та місцЯ навчання учасниць резонансної бійки. Ввечорі, 6 квітня міський голова Владислав Атрошенко скликав термінову нараду з керівниками відповідних навчальних закладів.

Одна з дівчат навчається на 1 курсі педагогічного університету. Мала б стати вихователькою у садочку. Та тепер вона у перших рядах на відрахування. Студентку характеризують, як амбіційну та комунікабельну дівчину. Але такого від неї кажуть не чекали. Не приховує здивувань і керівництво закладу.

Студенти університету також шоковані. Кажуть, коли побачили відео не могли й подумати, що це їх колега.

Чи продовжить дівчина навчання в університеті стане відомо в понеділок 10 квітня. Як виявилось згодом, Поліна і її подруга Юля, не єдині постраждалі. У соц. мережі з*явилося відео, де ця ж група підлітків знущається з іншої жертви Дівчата, у соціальних мережах свої сторінки видалили та через декілька днів з*явилась нова, де підлітки виклали відеозвернення. У ньому вони продовжують насміхатися з постраждалої Поліни. На жорстоку бійку між дівчатами відреагував і Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. На своїй сторінці у соц. мережі він повідомив, що часто діти забивають однолітків заради забави, аби потім викласти відео у відповідні групи .

Також на своїй сторінці Микола Кулеба повідомив три версії, через що виникла резонансна бійка: спроба відібрати телефон, сварка через хлопця та образи зі сторони потерпілої.