ua ru

Сіверські вечори – фінішували

Міжнародний фестиваль "Сіверські музичні вечори" перегорнув 17-ту сторінку своєї історії.

Міжнародний фестиваль "Сіверські музичні вечори" перегорнув 17-ту сторінку своєї історії.З 18 березня по 6 квітня до зали філармонійного центру приходили шанувальники класики,щоб насолодитися красивою музикою у виконанні головного фестивального оркестру"Філармонія" та солістів з України,Японії,Швейцарії, США та Росії. На концертах переважно звучали твори Людвига Ван Бетховена.

Американський диригент Уінстон Фогель,відомі українські музиканти Анатолій та Катерина Баженови,Іван Кучер і оркестр "Філармонія" виступили на заключному концерті фестивалю. Блискуче виконання двох творів Бетховена, овації слухачів.Таким запамятається цей вечір."

 "Сіверські музичні вечори" подарували своїм шанувальникам 7 незабутніх концертів. Потужно пролунала "Девята симфонія "Бетховена у виконанні українських та японських музикантів і співаків.Уперше за останні 15 років у залі філармонійного центру звучали фортепіанні твори Сергія Борткевича.Їх виконала Надєжда Влаєва.Наш фестиваль став першим в житті юного піаніста Філіппа Руденка.Вкотре своїм виконанням підкорив слухачів талановитий скрипаль Давід Небель.Наступної весни чекаємо на продовження захоплюючої подорожі у світ класичної музики.