ua ru

Побиття школярок у Чернігові

Подробиці резонансної події.

Звіряче побиття компанією дівчат школярки Поліни та її подруги Юлії сталося у Чернігові 2 квітня в районі Мегацентру. Відео оприлюднили у соцмережі очевидці розправи. Потерпіла, котра зараз знаходиться на лікуванні в дитячій обласній лікарні , розповіла, що нападниці спочатку попросили віддати телефон. Коли дівчатка відповіли, що мобільний залишився вдома, раптом подрузі хтось зателефонував. З цього все і розпочалось. Жоден із спостерігачів не намагався припинити бійку, історія могла б обернутися на трагедію, якби одна жінка не викликала поліцію. В подальшому мати постраждалої написала заяву до правоохоронних органів.

Дівчинка потрапила до лікарні з численними побоями. Лікарі оцінюють стан потерпілої як середньої тяжкості.

За протоколом, каже лікар, з таким діагнозом вона має знаходиться у лікарні три дні, а потім буде лікуватися вдома. Дівчинка скаржиться на самопочуття, каже, що їй стало гірше.


Нападниць пам’ятає і вже тепер знає їхні імена, раніше вони не були знайомі. Пригадує той страшний день, вона намагалася заспокоїти нападниць, але марно. Поліна переконана , що насправді телефон дівчатам не був потрібний.

Старша сестра Поліни знайшла всіх причетних до інциденту в інтернеті, встигла скопіювати фотографії, оскільки сьогодні сторінки вже заблоковані . Юлія каже, не спала всю ніч і знайшла 4- те відео дівочих бійок , окрім тих, що були викладені в мережу раніше. Всі матеріали долучені до кримінальної справи.