ua ru

25-ий маршрут у Чернігові

Що показала перевірка руху автобусів?

Скарги мешканців міста на роботу 25-го маршруту ще й досі надходять. Нагадаємо, 10 січня у зв"язку зі зміною мережі автобусних маршрутів Чернігова, об’єднали 31-й з 25-м маршрутом. Тоді такі нововведення викликали шквал критики з боку чернігівців. ПеревІзники, по можливості, усували недоліки в роботі. Проте невдовдолені все ж є. Тому, за дорученням мера міста Владислава Атрошенка, з 28 березня в черговий раз представники міського управління транспорту та зв"язку взялися за перевірки. Разом з ними роботу 25-го маршруту контролюють представники фірми-перевІзника та громадські активісти. Впродовж дня, а особливо у ранкові та вечірні години-пік, вони відстежуватимуть роботу маршруту. Особлива увага звертатиметься на інтервал руху транспорту, кількість одиниць техніки, пасажиропоток. Заступник начальника міського управління транспорту та зв"язку Наталія Сікач запевняє, що за час такого контролю особливих порушень не виявили.

Депутат Деснянської районної ради в місті Чернігові, громадська активістка Тетяна Романова долучається до подібних перевірок не вперше. Вважає, що такі заходи малоефективні.

До роботи маршруту в години-пік у Тетяни Романової особливих нарікань немає. А от у вечірній час, каже, перевІзники хитрують.

За результатимм перевірки усіх маршрутів, що пролягають повз Мегацентр, Тетяна Романова відзначила незадовільний технічний стан деяких транспортних засобів. Щодо графіку руху в години-пік особливих зауважень не було. Та й переповнені автобуси не лише на 25-му маршруті, де найбільше нарікань, а й інші