ua ru

Цукрові квіти Людмили Ріске

Солодкі шедеври від чернігівської майстрині.

Неначе справжні живі квіти та неймовірно солодкі на смак. Ось така композиція створена з чого б ви думали? з мастики. Це суміш яєчного білку, цукрової пудри та желатину, яка використовується для прикрашання кулінарних шедеврів, у більшості випадків, кондитерських виробів. Таку красу зовсім нещодавно навчилася робити чернігівська майстриня Людмила Ріске. За освітою - інженер-механік,  працювала на заводі автозапчастин. Жінка з юних рокІв цікавилася кулінарією, вчилася куховарити з книг та газет. У лютому 2016-го вирішила втілити дещо іншу мрію в життя та почала відвідувати майстер-класи з виготовлення "цукрових квітів". Ця справа стала для Людмили Іванівни улюбленою.

Через 4 місяці навчання жінка вирішила спробувати свої сили на фестивалі цукрових шедеврів у Чернівцях, там представила 2 свої композиції, за які в результаті отримала перші призові місця. У жовтні поїхала до Німеччини, звідти до Києва і там здобула відзнаки. Вже цьогоріч Людмила Ріске також вирішила не відставати - створила нові шедеври і вирушила на черговИй фестиваль.

На кошик з цукровими квітами жінка витратила більше місяця. Досвідом роботи охоче поділилася з нами.

І  так кожну квіточку по черзі. Трохи менше часу, однак також не легко, дався Людмилі Іванівні і святковий торт. Його спочатку потрібно було спекти, остудити, змастити кремом, і лише потім вкривати мастикою. Але така робота, каже жінка, варта клопоту. Оскільки результат тішить не лише виконавця, а і людей навколо. Хоча створені шедеври їстівні, їх Людмила Ріске намагається зберігати. Каже, вони можуть радувати понад 3 роки, головне забезпечити належні умови зберігання - не зволожувати і не ставити на сонце. Загалом, зізнається жінка, завдяки вмінню творити "цукрові квіти", навчилася зберігати спокій та отримувати насолоду від життя. Своїми кулінарними секретами Людмила Ріске щиро ділиться з глядачами нашого телеканалу  у програмі "Кулінарний дизайн".