ua ru

Проблеми чернігівських сіл

Максим Микитась під час робочого візиту у свій округ об’їхав три села: Киїнку, Киселівку та Седнєв. Наочно оцінив реальну ситуацію у регіоні, вислухав людей та розповів про ту допомогу, яку він буде надавати вже цього року.

Зустрічали з хлібом та сіллю народного депутата України Максима Микитася у Чернігівському районі. Його робочий візит у свій округ був традиційно насиченим. За один день об’їхав три села: Киїнку, Киселівку та Седнєв. А також зустрівся з медичним персоналом та пацієнтами четвертої міської лікарні Чернігова. Наочно оцінив реальну ситуацію у регіоні та вислухав людей. А також повідомив їм про ту допомогу , яку він буде надавати вже цього року.

Села в очікуванні децентралізації. Створення об’єднаних територіальних громад дозволить їх мешканцям працювати над вирішенням своїх нагальних питань. Акцентував Максим Микитась. Дійсно, у кожного села свої проблеми. Всі їх одним махом не вирішиш. Тому люди спільно з народним депутатом визначали першочергові та формували план дій. А народний обранець налаштований на спільну роботу.

В рамках візиту визначені глобальні проблеми, які будуть вирішуватися в 206-му виборчому окрузі вже цього року. А також намічені першочергові завдання на 2018. Не забули також і про поточні питання, які не потребують значних капіталовкладень і стосуються окремої людини. Під час кожної зустрічі Максим Микитась нагадував про те, що його приймальня у Чернігові працює. Там є досвідчені юристи, які готові проконсультувати і допомогти людям у вирішенні їх особистих проблем.