ua ru

Фестивальний дебют у Чернігові

Наймолодший учасник фестивалю «Сіверські музичні вечори» піаніст Філіпп Руденко дебютував у Чернігові. Чим запам’ятався публіці молодий музикант?
На "Сіверських музичних вечорах "дебютував наймолодший учасник фестивалю піаніст Філіпп Руденко. Перед концертом музикант зізнався, що дуже хвилюється. Підбадьорював свого старшого сина Вадим Руденко, який має багатий концертний досвід.

Виступ молодого музиканта викликав інтерес у шанувальників музики. Аплодисментами вони підтримали Філіппа, який впевнено і артистично зіграв сольну програму, до якої включив фортепіанні твори Баха, Рахманінова, Чайковського, Дебюссі. З оркестром "Філармонія" соліст виконав "Другий концерт" Сен-Санса.

Філіпп Руденко навчається у 8-му класі Центральної музичної школи при Московській консерваторії. Вже має деякі творчі здобутки. Минулого року відбувся його перший закордонний концерт в Іспанії, а цієї весни – дебют в Україні на фестивалі "Сіверські музичні вечори". Зараз музикант готується до виступу в полуфіналі міжнародного конкурсу юних піаністів, що пройде у квітні в Астані.