ua ru

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні
Через державний кордон не пропущено 17 осіб, з яких - 7 громадян Росії та 3 незаконних мігранти.
Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.
З 20 по 26 березня 2017 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 50,7 тис. осіб та 12,4 тис. транспортних засобів.
До адміністративної відповідальності притягнуто 25 осіб, на яких накладено штрафів на суму 11696 гривень. Через державний кордон не пропущено 34 особи, з яких - 11 громадян Росії та 4 незаконних мігранти.
Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 18,6 тис. осіб та 4,1 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 17 осіб, з яких - 7 громадян Росії та 3 незаконних мігранти.

За інформацією Держприкордонслужби України.