ua ru

Піаністка з Нью-Йорка у Чернігові

Відкриттям 17-го міжнародного фестивалю "Сіверські музичні вечори" стала американська піаністка. Чим дивувала чернігівських глядачів закордонна гостя?
Американська піаністка болгарського походження Надєжда Влаєва стала відкриттям 17-го міжнародного фестивалю "Сіверські музичні вечори", що проходить у нашому місті. Виступити з концертом в Чернігові їй запропонував художній радник фестивалю Микола Сук.

Піаністка із Нью-Йорка привезла чернігівським слухачам свій новий альбом "Фортепіанні твори Сергія Борткевича". За версією "МюзикВеб Інтернешнл" цей компакт-диск увійшов до складу кращих записів 2016 року.
 
Сергій Борткевич - романтик та мелодист. Його музика створена на звуках Шопена та Ліста під впливом ранього Скрябіна та Рахманінова.
 
На "Сіверських музичних вечорах" прозвучали шість п’єс-фантазій, три мазурки, югославська сюїта Сергія Борткевича, які не виконувались на концертах в Україні. Кілька років тому ці фортепіанні твори були знайдені в архівах. Надєжда Влаєва стала першою їх виконавицею.