ua ru

Звіти ЖКГ

Хто з комунальників отримав оцінку "дуже добре"?

Комунальне підприємство " Деснянське " та "Жек № 13" підготували звіти за результатами фінансово- господарської роботи за 2016 рік. Керівникам довелося відповідати на зауваження та запитання представників влади, які робили свої висновки щодо належного чи навпаки байдужого ставлення до своїх посадових обов"язків.  

На балансі КП " Деснянське " знаходиться 5999 житлових будинків, в яких проживає 40 тисяч мешканців . Начальник КП Віктор Пригара зауважив, що маскимум сил покладено на утримання і підготовку житлового фонду в зимовий період , оскільки все давно вийшло із ладу і потребує термінової заміни. Поточні ремонти виконані на суму більше 5 ти мільйонів гривень, з них - більше мільйона бюджетних коштів. Окрім цього вдалося спільними зусиллями із міською владою відремонтувати частину ліфтів. Та є і власні здобутки.

Виконали більше 3 тисяч заявок, які надходили від колцентру. Та все ж недоліки знайшлись.

Крім того, чернігівці мають знати, які роботи очікують їхні будинки. Для цього Олександр Ломако пропонував ЖЕКам підготувати відповідні оголошення.

КП " Деснянське " за свою роботу отримало оцінку "добре". Наступним відзвітував "ЖЕК - 13" підприємство виявилось проблемним через борги.

Не досить гарні економічні показники - це ще півбіди , зауважують представники влади. Є питання , які стосуються неякісного виконання робіт , а саме суттєві недоліки в обслуговуванні житла, є претензії щодо прибирання свої території.

" та ЖЕК № 10 вже у наступних випусках новин.