ua ru

Свято натхненної прози

У Чернігові презентували унікальний збірник

21 березня весь світ відзначав Міжнародний день поезії, а 22-го в Чернігові – свято натхненної прози. У музеї імені Коцюбинського презентували унікальний збірник - "Антологію творів лауреатів премії імені Коцюбинського. Проза".

Книга містить твори двадцяти одного автора. Це лауреати премії Коцюбинського у номінації «Проза», починаючи з 92 і до 2012 року. Упорядники кажуть, в антології можна знайти все: від історичних досліджень до буремних повоєнних років і Чорнобильську катастрофу, життя сучасного села та, звісно ж, кохання.

Надруковано 200 примірників за рахунок коштів обласного бюджету. Частину книг подарують авторам, інші – можна буде знайти у бібліотеках міста. Упорядники прагнули обрати кращі творіння українських геніїв та це було нелегко, адже кожному автору відведено всього двадцять сторінок.

Цю книжку варто читати, впевнені усі, хто хоч краєчком ока заглянув на її сторінки. Це сузір’я кращих прозаїків сучасності. Твори знаного чернігівського письменника Олексія Брика також увійшли до книжки.

Редактори та упорядники сподіваються перевидати збірник, додавши до нього прозові твори нових лауреатів. А презентована сьогодні антологія буде номінована, як книжка року 2017.