ua ru

Сіверські музичні вечори

9 симфонія Бетховена в українсько-японському виконанні.

Художній керівник "Сіверських музичних вечорів" Микола Сукач привітав глядачів з відкриттям в нашому місті міжнародного фестивалю класичної музики. Цьогорічний 17-й фестиваль присвячений творчості Людвіга ван Бетховена. На першому концерті у виконанні симфонічного оркестру "Філармонія", капели "Думка", камерного хору "Цурумі" та солістів із Японії прозвучала знаменита 9-та симфонія композитора. Останні роки шедевр світової музики відкриває фестивальні "Вечори".

 Другий диригент оркестру "Філармонія" Міцунобу Такая багато років приїздить до нас зі своїми колегами по сцені..

Уперше чернігівці почули українсько-японське виконання 9-тої симфонії Бетховена. Цей твір є актуальним для багатьох поколінь. Музика втілює в собі ідеали любові, щастя, миру, які важливі як для українців, так і для японців.Головні слова твору: "Обійміться мільйони ...Злийтесь в радості."

 На відкриття "Сіверських музичних вечорів" був запрошений представник Посольства Японії в Україні пан Танджі Хідеюкі.

20 березня симфонічний оркестр "Філармонія" та японські співаки і піаністка Йоко Канеко виконуватимуть в Колонній залі столиці твори Чайковського, Гершвіна, прозвучать українські та японські пісні. Цей концерт пройде в рамках заходів року Японії в Україні і присвячується 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між країнами.