ua ru

Спецтехніка для військових

Які технічні засоби повезли волонтери бійцям на схід?

44-та артилерійська бригада, бійці якої на Сході України захищають нашу Незалежність, поповниться новими технічними засобами для виконання бойових завдань. 8 планшетів зі встановленою спеціальною програмою, закупили волонтери – представники організації «Допомога 44-ї бригади». Кошти на техніку хлопцям виділив депутат обласної ради, голова голова Чернігівської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка Олег Авер*янов.

Дмитро Хохлов розповів, подібні планшети самотужки купували для бійців і наприкінці 2014-го року, тоді збирали кошти усі небайдужі. Наразі техніку потрібно оновлювати, оскільки вона має здатність зношуватися, тим більше, в польових умовах часто ламається. Зараз, каже хлопець, дякуючи підтримці Олега Авер*янова, який часто допомагає українським військовим на Сході, бійці матимуть змогу безперебійно і точно вести бойову роботу. Зустрілися волонтери з Олегом Авер’яновим, аби показати, що ж купили, у селищі Козелець, що на Чернігівщині. Тут депутат проводив робочу зустріч з партійним активом містечка.

Крім того, Олег Авер’янов розповів громаді Козельця, що минулого тижня, зустрічався з представниками ГО, які опікуються людьми з інвалідністю. Тоді спільно було прийнято рішення, щодо включення особливих людей до виконавчих комітетів місцевих та районних рад і адміністрацій. Так, вони зможуть вливати на вирішення важливих питань, в тому числі і проблем, які стосуються них самих. Таку ж ініціативу, депутат сподівається впровадити і з учасниками АТО.

Приблизно у 26 тисяч гривень обійшлися волонтерам нові планшети з аксесуарами до них, розповів Дмитро Хохлов. Це досить значні кошти, які стали в нагоді. Наразі, техніка поїхала на Схід, хлопці того ж вечора, після зустрічі повезли бажані засоби українським артилеристам.