ua ru

Батальйон Нацгвардії в Чернігові

Гвардійську службу на себе приміряли школярі міста.

Батальйону національної гвардії України в Чернігівській області 26 березня виповнюється три роки. До річниці готувались заздалегідь. Запросили на день відкритих дверей школярів сьомої та двадцять третьої школи.

Близько двохсот нацгвардійців кожного дня виконують важливі завдання - охороняють громадський порядок під час масових заходів як в місті, так і за межами , борються із злочиністю.

Всі хлопці побували у гарячих точках. Дякувати Богу, втрат серед бійців немає, каже командир батальйону Олександр Рибак. На матеріальне забезпечення не нарікають.

Автопарк укомплектований - є автомобілі для транспортування засуджених та для патрулювання по місту. Один із новеньких Кразів, який використовується для пересування особового складу, має броньовані вікна.

Бійці продемонстрували всі зразки зброї, які є в наявності. Особливо присутніх зацікавив автомат Калашнікова з підствольним гранатометом ГП 25.

Серед спецодягу - маскувальні кікімори. Той, що використовується в разі припинення різного роду заворушень , важить 12 кілограмів .

Зазирнули і в казарму аби оцінити умови проживання солдатів. В коридорах чисто, є кімнати гігієни душових достатньо. В кімнаті для відпочинку багато порожніх ліжок, але дехто ще відпочиває, бо повернувся із нічного патрулювання військового містечка. А потім знову на службу.

У їдальні готуються до обіду - у великій каструлі на 50 літрів доварюється суп, на зміні один кухар, та оскільки сьогодні святковий день, то йому допомагає напарниця. отою.

Їжа калорійна , повноцінна, кажуть кухарі, так як потрібно для військовослужбовців, а сьогодні ще й приготували куліш. Рецепт традиційний , але запах неймовірний.

Стравами хлопці задоволені. Оцінити старання кухарів змогли не тільки нацгвардійці, але й усі бажаючі .