ua ru

Рок-концерт НАОНІ

Чим дивував чернігівців оркестр народних інструментів?

Нову програму "Рок-концерт НАОНІ" представив чернігівцям у залі театру імені Тараса Шевченка Національний академічний оркестр народних інструментів. У березні легендарний колектив вже побував на гастролях в Одесі, Івано-Франківську, Рівному, Чернівцях. На цих концертах звучить не традиційний репертуар,з яким асоціюється в народі провідний оркестр країни.

.Ініціатива у створенні програми "Рок-концерт НАОНІ" належить керівнику оркестру Віктору Гуцалу. У пошуку творів,їх аранжуванні задіяний увесь творчий колектив, в якому багато талановитої молоді. НАОНІ Оркестра-чи не єдиний в Україні оркестр народних інструментів, що виконує музику сучасних стилів. Народні інструменти, а в оркестрі їх більше 50 найменувань, цікаво та своєрідно передають колорит музики з улюблених кінофільмів, твори "Бітлз", "Пінк Флойд", "Куін", "Іглз", "АББА", або "Воплі Відоплясова", "Скрябіна".

 Така програма була б ціквава і європейській публіці.  А поки свою творчість НАОНІ популяризує на теренах колишнього СРСР, завдяки участі у шоу "Битва оркестрів". Наш творчий колектив можна привітати з перемогою в Молдові і побажати успіху в битві з білоруським оркестром, що відбудеться цього місяця в Києві.